Aktuality mateřské školy

Oznámení o konání zvláštního zápisu

Oznámení o konání zvláštního zápisu do předškolního vzdělávání ve školním roce 2022/2023 podle § 2 zákona č. 67/2022 sb. (LEX UKRAJINA ŠKOLSTVÍ)

Otevřete kliknutím na následující odkaz:

ZŠ a MŠ Vír, okres Žďár nad Sázavou vyhlašuje termín

zápisu do MŠ pro školní rok 2022/2023

ZÁPIS DĚTÍ DO MŠ VÍR SE BUDE KONAT VE DNECH 11. 5. A 12. 5. 2022. V TĚCHTO DNECH SI MOHOU ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI PODAT PŘIHLÁŠKU OD 11. 00 DO 14. 00 V KANCELÁŘI ŠKOLY

Zákonný zástupce dítěte k zápisu donese vyplněnou přihlášku k předškolnímu vzdělávání a přílohu s potvrzením o očkování u dětí mladších 5 let (potvrzení vystaví na vyžádání váš pediatr).

PŘIHLÁŠKA JE KE STAŽENÍ NA WEBU www.zsmsvir.cz/dokumenty v sekci dokumenty MŠ nebo si ji vyzvedněte v kanceláři školy.

UPOZORNĚNÍ!

Pokud vaše dítě bude v příštím školním roce předškolák a nenavštěvuje MŠ, je zákonnou povinností rodičů dítě do MŠ zapsat.

Dále chceme upozornit, že díky omezené kapacitě naší MŠ budou pro tento rok přijímány děti, které dovrší do 31. 8. 2022 věku tří let a mají trvalý pobyt ve spádovém obvodu Vír, děti mladší tří let s trvalým pobytem ve spádovém obvodu Vír pouze při nízkém počtu podaných přihlášek a  volné kapacitě MŠ.

Podmínky a kritéria k přijímání dětí do MŠ jsou k nahlédnutí na internetových stránkách naší školy www.zsmsvir.cz v sekci  dokumenty MŠ.

Mateřská škola bude ve čtvrtek 14. 4. 2022 z organizačních důvodů uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

Kliknutím na odkaz se dostanete přímo do sekce dokumenty: https://www.zsmsvir.cz/zakladni-skola/dokumenty/

Změna stravného

Vážení rodiče,

od 1. února 2022 dochází ke změně cen stravného.

Více informací naleznete pod následujícím odkazem:

Ceny stravného

Omezení provozu MŠ

Z personálních důvodů bude od pátku 14. 1. 2022 do pátku 21. 1. 2022 omezen provoz MŠ.

Provozní doba bude od 6:15 do 15:30 hodin.

Děkujeme za pochopení.