Školní družina ve fotografiích

Školní družina tvoří ve dnech školního vyučování mezistupeň mezi výukou ve škole a výchovou v rodině. Hlavním posláním ŠD je zabezpečení zájmové, pohybové i relaxační činnosti žáků.

Školní družina má dvě oddělení, v každém je jedna vychovatelka. Činnost probíhá nejen ve třídách pro ŠD určených, ale často se využívají i jiné učebny, tělocvična, počítačová učebna a chodba 1. patra.

Velký důraz také klademe na každodenní pobyt žáků na čerstvém vzduchu. Využíváme jak hřiště pro míčové hry, petangue, badbinton,…, tak také hřiště s herními prvky – průlezkami, skluzavkami,… Dále se pohybujeme v okolí školy, místních lesích a využíváme krásného přírodního prostředí kolem nás.

Vychovatelky

Vladimíra Sedláková