Ředitelské volno

Vážení rodiče,

z provozních důvodů (plánovaná půdní vestavba školy) je žákům pro dny 29. 6. a 30. 6. 2020 uděleno ředitelské volno. Školní rok bude slavnostně ukončen předáním vysvědčení v pátek 26. 6. 2020.

Informace na tento týden

Dobrý den,

posíláme učivo pro tento týden.

Rodičům žáků, kteří se přihlásili od 25. 5. 2020 do školních skupin, zašleme během dne na e-mail a do poštovní schránky podrobné informace k provozu těchto skupin.

Hezký den

Informace pro tento týden

Milí žáci,

posíláme učivo na tento týden. On-line výuka bude probíhat stejně jako minulý týden.

Vážení rodiče,

podrobné informace o provozu školních skupin od 25. 5. 2020 vám budou v průběhu dne zaslány na e-mail a do poštovní schránky. Nejdůležitější je, do pondělí 18. 5. 2020 nahlásit, zda bude vaše dítě školní skupinu navštěvovat, či nikoliv. (tel. 739 465 344, e-mail: zanope@seznam.cz)

Informace pro tento týden

Milí žáci a rodiče,

máme tu zase pondělí a s tím i další materiály k procvičování.

Dále bychom vás chtěli upozornit, že příští týden – v pondělí 11. 5. vám zašleme podrobné informace ohledně vzniku a začátku školních skupin v naší škole od 25. 5. 2020. Informace se budou týkat podmínek přijetí a zařazení žáků do školních skupin, hygienických opatření a délky provozu. Dále chceme upozornit, že zařazení žáka do školních skupin je dobrovolné a pokud žák nebude navštěvovat školní skupinu i nadále bude fungovat učení na dálku a můžete pobírat ošetřovné (budou-li splněna kritéria rizikovosti).

Podrobné informace příští pondělí – e-mail, poštovní schránka.

Dobrý den,

máme tu konec dubna a my zasíláme další úkoly a aktivity k procvičování. Se žáky pátého ročníku se opět spojíme přes e-mail a domluvíme se na on-line výuce.

Dobrý den,

děkujeme za vaše zpětné vazby na domácí výuku. Každý váš názor je pro nás přínosný a důležitý. Doufáme, že se v brzké době zase uvidíme. Cokoliv byste potřebovali s námi zkonzultovat, poradit se, neváhejte a kdykoliv nás kontaktujte i na naše soukromé telefony:

Petra Zánová

733 525 317

Jana Horáková

776 896 704

Jitka Štouračová

605 910 729

Jaroslava Cahová

733 763 533

V odkazech posíláme učivo pro tento týden, ve schránkách budete mít opět pracovní listy, s žáky pátého ročníku se spojíme on-line (info v e-mailu).

Přejeme hezký týden.

Milí žáci a rodiče,

zdravíme vás v povelikonočním týdnu a posíláme další učivo a procvičování.

Přejeme pěkné dny.

Dobrý den,

zdravíme vás v předvelikonočním týdnu a posíláme nové učivo. Na čtvrtek a pátek připadají prázdniny, proto si milí rodiče a milé děti odpočiňte. Společně si užijte velikonoční svátky, i když letos trochu netradičně.

Část učiva opět doručíme do poštovních schránek, zbývající najdete na webu nebo on-line. Zase se vám ozveme v úterý po Velikonocích.

Přejeme vám krásné Velikonoce.

Milí žáci a rodiče,

rády bychom vám nabídly možnost zapůjčení deskových her z naší školní družiny a samozřejmě také knih ze školní knihovny. Pokud budete mít zájem, budeme vám k dispozici vždy v úřední den – každé pondělí od 8:00 do 12:00.
Vaše paní učitelky =)