Konzultační třídní schůzky

Vážení rodiče,

zveme vás na třídní schůzky, které proběhnou

ve středu 25. 4. 2018 o 14.00 do 17.00.

Budeme rády, když přijdete i se svými dětmi. =)

Těšíme se na vás.

Ředitelské volno

Oznamujeme, že na pondělí 30. 4. a 7. 5. 2018 je na naší základní škole vyhlášeno ředitelské volno.

Dětský karneval

PF 2018

Vánoční jarmark

Provoz ŠD dne 8. 12. 2017

Vážení rodiče,

z provozních důvodů bude v pátek 8. 12. 2017 školní družina pouze do 13:00 hodin.

Návštěva Horácké Galerie

Milí rodiče,

v pátek 8. 12. nás čeká společný výlet se ZŠ do Horácké Galerie v Novém Městě. Pro děti je připraven výukový animační program „Poprvé v galerii“ a tvořivé dílny. Na akci budeme vybírat 80 Kč. Aby vše proběhlo, jak má, prosíme Vás

• přijďte s dětmi nejpozději v 7:45 (odjezd v 8:00)
  • děti oblečte teple a pohodlně
  • dejte dětem batůžek, ve kterém budou kapesníčky (svačinku a pití dostanou ve školce, kdo chce, může mít sebou drobnou sladkost)

Návrat je plánován kolem oběda. Z provozních důvodů bude tento den provoz MŠ pouze do 13:00.