Probírané učivo od 25. 1. do 28. 1. 2021

Přehled probíraných témat se otevře po kliknutí na daný ročník:

Třetí ročník

Čtvrtý ročník

Pátý ročník

Výuka od pondělí 4. 1. 2021

1. a 2. ročník – prezenční výuka
3. až 5. ročník – distanční výuka – informace budou zaslány na kontaktní e-mail

PF 2021

Dny boje proti COVIDu

Dle nařízení MŠMT jsou pondělí 21. a úterý 22. prosince 2020 vyhlášeny jako dny boje proti COVIDu. O tyto dva dny se tedy prodlouží volno, které souvisí s vánočními svátky.

Žáci opět nastoupí do školy 4. ledna 2021.

Informační e-mail

Podrobné informace k pondělnímu návratu žáků do školních lavic byly zaslány rodičům do jejich e-mailových schránek.

Informace pro rodiče

Prezenční výuka 3. – 5. ročníku začne probíhat od pondělí 30. 11. 2020, za zvýšených hygienických opatření – prosíme, dejte dětem minimálně dvě roušky na celý den.

Náhradní termín hotovostní platby obědů

Hotovostní platba obědů proběhne v náhradním termínu 24. 11. 2020 v obvyklém čase.

Informace pro rodiče

Vážení rodiče,

od 18. listopadu 2020 bude umožněn návrat žáků 1. a 2. ročníků k prezenční výuce. Školní družina i školní jídelna budou fungovat v plném rozsahu, tak jak tomu bývá při klasickém vyučování.

Pro žáky ostatních ročníků pokračuje povinné distanční vzdělávání, tak jak tomu bylo dosud.

Bližší informace rodičům 1. a 2. ročníku byly zaslány e-mailem.

Vážení rodiče,

i nadále bude probíhat distanční vzdělávání, v pondělí vám do e-mailu zašleme nové rozvrhy on-line výuky. Žáci 5. ročníku dostanou rozvrh do svých e-mailů – učíme je samostatnosti. Od úterý bude probíhat on-line výuka v podobném duchu jako před prázdninami.

V případě potřeby a zájmu o zapůjčení školního tabletu nás neváhejte kontaktovat.