Aktuality mateřské školy

Ředitelské volno

Vážení rodiče,

v pondělí 21. ledna 2019 bude ředitelské volno z důvodu plánovaného přerušení dodávky elektřiny.

PF 2019

Poděkování

Rádi bychom poděkovali manželům Simoně a Davidovi Matuškovým. Připravili nám mikulášskou nadílku, ozdobili vločkami školu a dnes jsme si každý našel pod stromečkem dáreček.

Děkujeme, udělali jste nám hezké Vánoce.

Děti MŠ =)

Vánoční příběh

Že jste nestihli přijít z nějakého důvodu na náš „Vánoční jarmark“? Že jste se těšili na vystoupení  dětí z MŠ a žáků ZŠ a prostě to nevyšlo? Nebuďte smutní – i na vás jsme mysleli!  =)

Milí rodiče,

ve dnech 27.  12. 2018 – 2. 1. 2019 nebude MŠ v provozu.

Provoz MŠ bude zahájen ve čtvrtek 3.1. 2019.

Vážení rodiče,

v pátek 7.12.2018 bude z důvodu konání vánočního jarmarku MŠ v provozu pouze do 12:30 hod.

Vážení rodiče,

ve středu 31.10.2018 nebude MŠ  v provozu z důvodu plánovaného přerušení dodávky elektřiny.

Zkrácený provoz MŠ i ŠD

V pátek 5. 10. 2018 bude z důvodu školení pedagogického sboru provoz MŠ a ŠD pouze do 15:00 hodin. Děkujeme za pochopení.