Aktuality mateřské školy

Zápis do MŠ

Informace k předplaveckému výcviku

Vážení rodiče,

chtěly bychom vás požádat o pomoc při zajištění předplaveckého výcviku.

Z důvodu omezeného času na převlékání, střídání dalších MŠ atd. je důležité, aby děti byly při oblékání samostatné, uměly si složit své oblečení na hromádku a poznaly si své věci.

Dětem prosíme dejte s sebou:

• sportovní oblečení (kalhoty s gumou v pase, mikinu, tričko, pokud možno boty bez tkaniček, čepici)
  • batoh na záda-do něj ručník, plavky, kapesníky, igelitový sáček na mokré věci, koupací čepici, hřeben
  • dětem prosíme nedávejte řetízky a prstýnky
  • děvčatům dlouhé vlasy sepněte- culík, copánky, apod.
  • ručník, plavky a koupací čepici označte jmenovkou (lihovou fixou)

Z MŠ budeme odjíždět vždy v 9:00 hod., zpět se vrátíme cca v 11:30 hod.

Termíny plavání (vždy čtvrtek): 21.3., 28.3., 4.4., 11.4., 18.4., 25.4., 2.5., 9.5., 16.5., 23.5.

Děkujeme za spolupráci a pochopení.

Dětský karneval

Ředitelské volno

Vážení rodiče,

v pondělí 21. ledna 2019 bude ředitelské volno z důvodu plánovaného přerušení dodávky elektřiny.

Děkujeme za pochopení.

PF 2019

Poděkování

Rádi bychom poděkovali manželům Simoně a Davidovi Matuškovým. Připravili nám mikulášskou nadílku, ozdobili vločkami školu a dnes jsme si každý našel pod stromečkem dáreček.

Děkujeme, udělali jste nám hezké Vánoce.

Děti MŠ =)

Vánoční příběh

Že jste nestihli přijít z nějakého důvodu na náš „Vánoční jarmark“? Že jste se těšili na vystoupení  dětí z MŠ a žáků ZŠ a prostě to nevyšlo? Nebuďte smutní – i na vás jsme mysleli!  =)