Aktuality mateřské školy

Dětský karneval

Omezení provozu MŠ

Milí rodiče,

následující týden (od 26. 2. do 2. 3.) bude z provozních důvodů provoz mateřské školy omezen a to do 15:00 hod.

Termíny úhrady stravného 2018

Leden          17.

Únor            16.

Březen         14.

Duben          12.

Květen          16.

Červen          13.

Červenec      dle chodu

Srpen            dle chodu

Září                17.

Říjen              17.

Listopad        14.

Prosinec        13.

PF 2018

Provoz MŠ- prosinec 2017

Upozorňujeme rodiče, že z organizačních důvodů bude mateřská škola v průběhu vánočních prázdnin uzavřená. V novém roce bude provoz opět zahájen až 3. 1. 2018. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem klidné a radostné svátky.

Učitelky MŠ

Vánoční jarmark

Návštěva Horácké Galerie

Milí rodiče,

v pátek 8. 12. nás čeká společný výlet se ZŠ do Horácké Galerie v Novém Městě. Pro děti je připraven výukový animační program „Poprvé v galerii“ a tvořivé dílny. Na akci budeme vybírat 80 Kč. Aby vše proběhlo, jak má, prosíme Vás

• přijďte s dětmi nejpozději v 7:45 (odjezd v 8:00)
  • děti oblečte teple a pohodlně
  • dejte dětem batůžek, ve kterém budou kapesníčky (svačinku a pití dostanou ve školce, kdo chce, může mít sebou drobnou sladkost)

Návrat je plánován kolem oběda. Z provozních důvodů bude tento den provoz MŠ pouze do 13:00.