Činnost školní družiny

Cyklovýlet

Čtvrteční odpoledne jsme si v naší družině zpříjemnili cyklovýletem do Autokempu na kopci. Cesta byla dobrodružná, neboť jsme vydali lesem a kousek před cílem nás čekal brod. V kempu jsme byli, jako vždy, vřele přivítáni i pohoštěni. Rádi se tam zas a znovu vracíme. Děkujeme!

Zubštejn

Čtvrteční odpoledne jsme si s naší družinou zpříjemnili výšlapem na Zubštejn a ještě v duchu prázdnin a vzpomínek na ně, si opekli špekáčky. Počasí nám přálo a tak i cesta zpět až do Víru byla pohodová a veselá. Tešíme se na naše další putování a poznávání.

Slavnostní předávání mezinárodního titulu Ekoškola

V pátek 21. 6. 2019 se několik členů EKOtýmu vydalo na slavnostní předávání titulů Ekoškola na Staroměstské radnici v Praze. Titul Ekoškola symbolizuje mezinárodní zelená vlajka, logo a certifikát. Tyto symboly zdobí přes 140 škol v České republice, více než 17 000 škol na celém světě. Ocenění jsme získali na dva roky a už teď víme, že se budeme snažit jít touto cestou i dále, protože i to málo, co pro přírodu děláme, má smysl. A když už jsme byli až v našem hlavním městě, tak jsme se s ním i trochu seznámili.

Gratulace patří všem, kteří se v programu aktivně zapojují i všem těm, kteří nám drželi palce.