Činnost mateřské školy

Učíme se plavat

Ve středu jsme se už od rána nemohli dočkat, až vyrazíme do Bystřice na letošní první plavání. Naučili jsme se, že před vstupem do bazénu je dobré se nejprve osvěžit vodou. Přeplouvali jsme bazén na loďce a trénovali jsme správné pohyby nohou a rukou při plavání. Už se moc těšíme na naši příští návštěvu bazénu.

Výlet do Horáckého muzea

Ve středu jsme navštívili Horácké muzeum v Novém Městě na Moravě. Prohlédli jsme si Strašidelné podzemí a viděli jsme také Navrátilův mlýnek. Podívali jsme se na hračky, s kterými si děti hrávaly v dřívějších časech a posadili jsme se do starých školních lavic. Nakonec jsme zhlédli expozici Lego- svět kostiček.

První dny ve školce

Po prázdninách jsme se všichni znovu potkali ve školce a přivítali jsme mezi sebou nové kamarády.

Ohlédnutí za školním rokem 2020/2021